>>
 
0
0,00 €
Continue shopping
Total: 0,00 €
 
 
 

Vysokozdvižný vozík s pneumatickým zdvihom

Kód tovaru:
S pneumatickým zdvihom alebo kombinovaným zdvihom
Aktuálny stav skladu
 
Na dopyt
 

Vysokozdvižný atypický vozík s pneumatickým zdvihom resp. kombinovaným zdvihom - mechanický a pneumatický zdvih. Tento typ vysokozdvižného vozíka je vhodný tam, kde je požadovaný iný ako mechanický spôsob zdvihu ale nie je možné využiť elektrický zdvih a to z dôvodu napr. výbušného prostredia. Vysokozdvižný vozík môže byť priamo pripojený na rozvod vzduchu resp. je možné ho dodať so zásobníkom vzduchu. Pneumatický zdvih je možné kombinovať aj s mechanickým resp. ručným zdvihom. Je to vhodné napr. pri výpadu elektriky, poruchy vzduchového rozvodu a podobne.

 

Vysokozdvižný vozík s pneumatickým zdvihom je vhodný najme do prostredia, kde nie je možné použiť elektrický zdvih. Ide napr. o výbušné prostredie a všade tam, kde hrozí nebezpečenstvo vzniku požiaru. Ak je to možné, treba uprednostniť elektrický zdvih pred pneumatickým. Je to lacnejšia a jednoduchšia varianta. Nepotrebujete splniť podmienky tlaku a prietoku vzduchu v rozvode.

 

Radi Vám poradíme a vypracujeme cenovú ponuku na vysokozdvižné vozíky s pneumatickým zdvihom. Stačí zavolať na t.č. 0902400202 alebo napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 
 
 
 
^