>>
 
0
0,00 €
Continue shopping
Total: 0,00 €
 
 
 

Paletový vozík NV2500

Kód tovaru: NV2500
Cena s DPH 20%: 382,80 €
Cena bez DPH 20%:319,00 €
Suma DPH63,80 €
Cena / kg:
Nosnosť: 2500 kg, dĺžka lyžín: 1150 mm, šírka cez lyžiny: 540 mm
Aktuálny stav skladu
Prevedenie kolies paletového vozíka:
 
Skladom
 

Dlhodobo najpredávanejší typ paletového vozíka v našom eshope. Paletový vozík s nosnosťou 2500 kg a dĺžkou lyžín 1150 mm. Šírka cez lyžiny paletového vozíka je 540 mm a zdvih od 85 do 200 mm. Tento typ paletového vozíka je vhodný na manipuláciu s EUR paletami po dĺžke t.j. 1200 mm. Viac technických parametrov o paletovom vozíku NV2500 nájdete v tabuľke, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

  

Technické parametre paletových vozíkov NV2500

Nosnosť: 2500 kg
Dĺžka lyžín: 1150 mm
Šírka cez lyžiny: 540 mm
Šírka lyžiny: 160 mm
Minimálna výška lyžín nad podlahou: 85 mm
Maximálna výška lyžín nad podlahou: 200 mm
Rozmer riadiacich kolies: 200 x 80 mm
Rozmer tandemových kolies: 80 x 70 mm
Hmotnosť paletového vozíka: 65 kg

 

 Prevedenia kolies paletového vozíka:

Paletové vozíky Vám ponúkame v nasledovných prevedeniach kolies (prosím vyberte si jednu z ponúkaných variant menu):

- polyuretán/polyuretán Tandem (PUR/PUR Tandem) - prevedenie kolies vhodné najmä na dokonale rovné a liate podlahy. Polyuretánové kolesá sa vyznačujú veľmi nízkym valivým odporom čo oceníte hlavne pri manipulácií s ťažšími paletami.

- hliník-guma/polyuretán Tandem (ALG/PUR Tandem) - univerzálne prevedenie kolies, ktoré je vhodné nielen na dokonalé rovné podlahy. Gumenné kolesá ľahšie znášajú nerovnosti. Nevýhodou je však o trochu väčší válivý odpor.

- polyamid/polyamid Tandem (PAD/PAD Tandem)- kolesá vyrobené z tvrdej zmesi polyamidu sa vyznačujú veľmi malým válivým odporom a sú odolné voči kyselinám a zásadám. Doporučujeme ich na paletové vozíky používané na dokonale rovných liatych podlahách, do mäsokombinátov, mliekarní a všade tam, kde sa vyžaduje odolnosť voči chemickým látkam. Nedoporučujeme ich do exteriéru a na nerovné podlahy.

- hliník-guma/hliník-guma Tandm (ALG/ALG Tandem) - kolesá sú mäkké a z toho dôvodu majú veľký valivý odpor. Toto prevedenie kolies paletového vozíka je vhodné na dlažby a všade tam, kde sa vyžaduje tichý chod a šetrnosť k podlahám. Veľkou nevýhodou tohto prevedenia je veľký valivý odpor, t.j. pri vyššom zaťažení napr. 1000 kg je vozík veľmi ťažké potiahnuť.

- liatina/liatina Tandem - kolesá vhodné do exteriéru a na nerovné podlahy. Výhodou liatinových kolies je dlhá životnosť. Nevýhodou možnosť poškodenia podláh ako sú dlažba, liate podlahy. Paletový vozík s kolesami liatina/liatina Tandem doporučujeme napríklad na stavby, do stavebnín a podobne.

 

Náhradné diely a kolesá na paletové vozíky

  • Potrebujete kúpiť kolesá na Váš paletový vozík? Neváhajte navštíviť sekciu KOLESÁ! Nájdete v nej široký sortiment kolies z polyuretánu, gumy, polyamidu, liatiny...
  • Hľadáte náhradný diel pre Váš paleťák? Viac v menu NÁHRADNÉ DIELY! A nielen na nami predávané paletové vozíky ale aj na vozíky známych svetových značiek!
 
 
 
 
 
^